Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - AgaMoga33

Strony: [1]
1
Ciekawe Miejsca / Odp: Na rower!
« dnia: 03 Styczeń, 2019, 14:02:25 »
Witajcie!
Również chętnie się dowiem, gdzie można pojechać w Wałbrzychu - dawno nigdzie nie jeździłam - w niedługim czasie (w ferie) wyruszamy ze znajomymi w podróż po Dolnym Śląsku, dlatego chciałabym wiedzieć gdzie warto się udać. Moim rowerem (https://www.pmbike.pl/pl/p/CUBE-Kathmandu-Hybrid-Exc-500-2019/5466) raczej chciałabym wybrać się w trasę szosową i na delikatne wzniesienia. Proszę o poradę :)
Pozdrawiam

2
Sport / Odp: dobry rower w góry
« dnia: 09 Lipiec, 2018, 13:41:14 »
tej marki nie znam, ale mogę Ci polecić rowery niemieckiego producenta Haibike https://www.krolestworowerow.pl/rowery-haibike , duży wybór modeli, fajna cena, zobacz może znajdziesz coś dla siebie :)

3
Informacje z Miasta / Odp: Leczenie uzależnień
« dnia: 30 Kwiecień, 2018, 13:10:50 »
Ja z czystym sercem mogę polecić tę klinikę http://esperal-leczenie.pl/. Tam, po długich poszukiwaniach, w końcu udało się nam znaleźć pomoc. Profesjonalna pomoc i obsługa, cały zabieg został przeprowadzony szybko i sprawnie. Naprawdę polecam.

4
A jak sprawdzić, czy zarządca zapewni też dobrej jakości pielęgnację części zielonych? Do tej pory cieszymy się bardzo zadbanym, pięknym trawnikiem, i nie chciałabym, żeby to się zmieniło. Mamy nowoczesne kosiarki spalinowe z AgroSerwis, wiec nowy zarządca powinien się dostosować, prawda?

5
Firmy w Wałbrzychu / Odp: Okna w Wałbrzychu
« dnia: 14 Kwiecień, 2017, 13:38:13 »
Wiem, że wątek się troszkę przedawnił, ale tak się składa że znam bardzo dobrą firmę oferującą właśnie plastikowe okna z możliwością montażu, więc polecam, może ktoś inny skorzysta - wszystko znajdziecie na stronie firmy na http://www.okna-prestiz.pl/ - polecam.

Strony: [1]