Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kokosik

Strony: [1]
1
Firmy w Wałbrzychu / Rośliny do ogrodu
« dnia: 16 Styczeń, 2019, 08:35:40 »
Jeżeli macie w planach stworzenie wyjątkowego ogrodu to zachęcam do zapoznania się z ofertą E-Clematis. W ramach prowadzonej działalności firma oferuje bogaty wybór kwiatów, traw ozdobnych itd. Moimi ulubieńcami są róże pnące, z których stworzyłam bardzo romantyczny zakątek w ogrodzie.

2
Ogłoszenia / Ekologiczne pampersy
« dnia: 14 Styczeń, 2019, 14:42:47 »
Jaka marka ekologicznych pampersów ma najlepsze produkty? Zastanawiam się nad Muumi, Beaming Baby i Bamboo Nature - macie jakieś doświadczenia z  tymi markami? A może używacie innych?

3
Ogłoszenia / Kasy fiskalne w biznesie
« dnia: 13 Kwiecień, 2018, 11:08:25 »
Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą zobowiązana jest do rozliczania się z klientami za pomocą kas fiskalnych. Fiskalne-kasy.com to firma proponująca sprzedaż kas firmy ACLAS. Wysoka jakość i niewielki rozmiar kas sprawiają, że są one doskonałym wyborem dla osób prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa. Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy, bo oprócz sprzedaży zajmuje się również serwisem swoich sprzętów, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.

4
Nieruchomości w Wałbrzychu / Aranżacja wnętrz domowych
« dnia: 09 Styczeń, 2017, 10:06:19 »
Obecnie istnieje wiele firm specjalizujących się w aranżowaniu wnętrz, warto kiedy już się na taką firmę decydujemy, aby dowiedzieć się czy możemy ich prosić o wykorzystanie odważniejszych mebli i dodatków. Ja obecnie jestem zakochana w nowoczesnych meblościankach , które dodają wnętrzu futurystycznego charakteru i bardzo chętnie skorzystałabym z pomocy specjalistów, aby zorganizować takie piękne wnętrze z tego rodzaju meblami.

Strony: [1]