Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Anusia80

Strony: [1]
1
Ogłoszenia / Artykuły dla plastyków
« dnia: 20 Sierpień, 2018, 14:53:56 »
Szukając sklepu dla plastyków, w którym znajdę zarówno produkty profesjonalne, jak i amatorskie napotkałam się na Maluje.pl. Bogaty wybór artykułów umożliwia znalezienie takich akcesoriów, które sprawdzą się dla wszystkich. Ja kupuję zarówno produkty do kaligrafii dla siebie, jak i pastele i farbki do twarzy dla dziecka :D

2
Ogłoszenia / Odp: Książki dla dzieci
« dnia: 30 Lipiec, 2018, 13:32:00 »
Dla tych, którzy szukają bajek po polsku proponuję słuchowiska dla dzieci. Wyjątkowe bajki do słuchania w aucie i nie tylko to nagrane na płyty CD czytane przez aktorów bajki znane z młodości. Bajki Grajki to doskonały pomysł dla rodziców, którzy chcą, by ich dzieci miały kontakt z literaturą ale nie zawsze mają czas by czytać na głos. Ponadto bajki czytane przez aktorów uczą dzieci odpowiedniej dykcji i akcentowania, pozwalając osłuchać się z piękną polszczyzną.

3
Nieruchomości w Wałbrzychu / Odp: Aranżacja wnętrz domowych
« dnia: 17 Kwiecień, 2018, 12:34:40 »
Ja niestety nie mam zdolności w zakresie samodzielnego aranżowania wnętrza, więc zleciłam to zadanie profesjonalistom. Znajomi polecili mi camiDecor i muszę przyznać, że jestem niesamowicie zadowolona z efektu. Zaprojektowane wnętrze jest funkcjonalne i estetyczne, a ponadto dokładnie takie o jakim marzyłam. Zachęcam was do korzystania z profesjonalnych usług projektowania i aranżowania wnętrz, a wasz dom nabierze niezwykłego charakteru.

4
Ogłoszenia / Obozy dla dzieci i młodzieży
« dnia: 10 Kwiecień, 2018, 14:37:59 »
Zachęcam rodziców do wysyłania dzieci na obozy! Starszą młodzież, która już ma możliwość namawiania rodziców na takie formy spędzania czasu jakie najbardziej lubi również polecam obozy! To doskonała okazja, żeby poznać nowe osoby, nauczyć się samodzielności a również poznać nowe sposoby na aktywne spędzenie czasu. Doskonałym pomysłem są obozy konne i tenisowe, które pozwalają dziecku na zapoznanie się z nową dyscypliną sportową lub też szlifowanie już posiadanych umiejętności!
A wy? Wysyłacie swoje dzieci na obozy?

5
Ogłoszenia / Przegrywanie filmów 8 mm
« dnia: 09 Kwiecień, 2018, 15:31:42 »
Zastanawialiście się kiedyś co zrobić z filmami 8 mm lub kasetami VHS, które nagrali nasi rodzice lub my sami 20-30 lat temu? Wyjść jest kilka, możemy mieć nadzieję, że zawsze będziemy je mieli na czym odtworzyć i że one same nie ulegną zniszczeniu, możemy je wyrzucić i się nie martwić, albo możemy wybrać najbezpieczniejszą opcję i przegrać filmy póki działają :) Polecam oczywiście przegranie filmów 8 mm, żeby móc cieszyć się obrazami na nich zapisanymi przez wiele lat.

6
Ogłoszenia / Odp: Do wynajęcia mieszkanie w Nowej Rudzie
« dnia: 11 Styczeń, 2018, 08:51:09 »
Mieszkanie wygląda na zadbane:)

7
Sport / Odp: Siłownia
« dnia: 11 Styczeń, 2018, 08:39:23 »
Nie ważne gdzie, wszędzie można ćwiczyć trzeba tylko chcieć. Grunt to się odpowiednio przygotować. Moim zdaniem obowiązkowo trzeba mieć bidon z wodą albo innym napojem i odpowiedni strój, który pozwoli na trening bez obawy o nadmierne przepocenie się, przegrzanie i co za tym idzie - chorobę. Jak korzystam z bidonu sportowego, który dostałam w pracy jako reklamę - doskonały pomysł bo bidon naprawdę mi się przydaje, a wiele osób mnie pyta czy ta firma to jakaś nowoczesna marka sportowa :D A to tylko logo, stąd wniosek, że naprawdę opłaca się reklamować w ten sposób swoją działalność.

8
Ogłoszenia / Wyposażenie laboratorium chemicznego
« dnia: 14 Grudzień, 2017, 10:37:22 »
Szukacie sklepu internetowego, który proponuje duży wybór odczynników chemicznych, szkła laboratoryjnego oraz innych produktów niezbędnych w codziennej pracy laboratorium? Warto wówczas skorzystać z możliwośc jakie daje sklep internetowy N2O3. Sklep oferuje wysyłkę produktów na cały świat - to duży komfort dla osób mieszkających zagranicą.

9
Ogłoszenia / Usługi dźwigowe
« dnia: 21 Sierpień, 2017, 10:28:49 »
Znacie usługi dźwigowe świadczone przez PM Serwis? Znajomi polecają i zastanawiam się czy warto skorzystać z wynajmu dźwigów?

10
Ogłoszenia / Nauka języka angielskiego
« dnia: 07 Lipiec, 2017, 15:10:09 »
Ostatnio dowiedziałam się do ciekawej metodzie nauki języka - o zajęciach prowadzonych przez internet. Postanowiłam spróbować i to strzał w 10! Można podczas indywidualnych lekcji bardzo dobrze poznać te zagadnienia językowe, które sprawiają nam najwięcej problemu :) No i najważniejsze że mogę polecać te zajęcia osobom mieszkającym w dowolnym miejscu Polski - o ile masz internet masz dostęp do szkoły! ;)

11
Ogłoszenia / Fotografia
« dnia: 16 Listopad, 2016, 15:39:44 »
Szukam dobrego fotografa na ślub. Znacie jakiegoś profesjonalistę, który może mi zaoferować piękną sesję ślubną? :)

12
Ogłoszenia / Wakacje nad morzem
« dnia: 16 Listopad, 2016, 15:22:00 »
W tym roku byłam w apartamentach Darłowo i mogę je z czystym sumieniem wam poleci. Wyjątkowa lokalizacja, czyste powietrze. Pobyt należał do wyjątkowo udanych!:)

13
Nieruchomości w Wałbrzychu / Odp: Sprzedaż mieszkania
« dnia: 08 Listopad, 2016, 14:59:22 »
Potem warto poszukać nowych mieszkań, ja byłam zadowolona ze swojego mieszkania, bo nieruchomość została wykonana perfekcyjnie, z dużą dbałością o szczegóły.

14
Ciekawe Miejsca / Odp: Teatr w Wałbrzychu
« dnia: 08 Listopad, 2016, 14:20:25 »
Dla osób, którym zależy na rozwijaniu duchowości polecam wybranie się do teatru, ale też branie udziału w kursach, które mają na celu wspóc nasz rozwój w tym kierunku. 

15
Komunikacja i Inwestycje / Odp: Realizacja projektu budowlanego
« dnia: 07 Listopad, 2016, 08:30:03 »
Nie znam się dokładnie na takich kosztach, ale polecam także zapoznanie się z cenami usług ogrodniczych - bardzo dobrze sprawdzają się, kiedy potrzeba zadbać o wygląd ogrodu przy domu lub zakładanie trawnika koło firmy.

Strony: [1]